ІV Всеукраїнська наукова студентська конференція «Наукова Україна» (з міжнародною участю)

Про конференцію Подані матеріали Вартість участі Мої матеріали Додати матеріали

Завантажити інформаційний лист

Об’єднання науковців GlobalNauka

Онлайн-сервіс «Організатор конференцій»

Молоді Вчені ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» (м. Дніпро)

Коледж ракетно-космічного машинобудування ДНУ імені Олеся Гончара (м. Дніпро)

Приватний вищий навчальний заклад «Інститут ділового адміністрування» (м. Кривий Ріг)

Придніпровський державний металургійний коледж (м. Камянське)

 

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у

ІV Всеукраїнській науковій конференції студентів
«Наукова Україна»

(30–31 травня 2018 р.)

 

форма участі – заочна

 

Мета конференції – публікація результатів досліджень, обмін науковими результатами і досвідом, а також пошук колег для подальшої співпраці. Отримані навички при роботі над статтею допомагають успішно виконувати курсові та дипломні роботи. Після набору матеріалів буде виданий збірник статей у електронному вигляді та друкованому з присвоєнням кодів УДК, ББК і авторського знаку. Кожен автор статей отримає сертифікат учасника конференції у електронному і друкованому вигляді.

Всі матеріали будуть доступні на сайті www.globalnauka.com (з 30 травня 2018 р.). Також на сайті розміщено матеріали наших проведених заходів та оголошення про наступні.

 

Основні напрями конференції:

Секція 1. Природничі та географічні науки.

Секція 2. Сільськогосподарські та біологічні науки.

Секція 3. Хімічні науки.

Секція 4. Історичні науки.

Секція 5. Соціологічні, філологічні та філософські науки.

Секція 6. Педагогічні та психологічні науки.

Секція 7. Комп’ютерні науки.

Секція 8. Економічні та юридичні науки

Секція 9. Фізико-математичні науки.

Секція 10. Технічні науки.

Секція 11. Золоте перо (творчі роботи).

Мова конференції: українська, російська, англійська.

 

Оргкомітет конференції

Голова оргкомітету:

Василенко Інна Анатоліївна – к.т.н., доцент, доцент кафедри технології неорганічних речовин та екології ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» (м. Дніпро).

Оргкомітет:

Куманьов Сергій Олександрович – розробник Онлайн-сервісу «Організатор конференцій» (м. Дніпро);

Скиба Маргарита Іванівна – к.т.н., асистент кафедри технології неорганічних речовин та екології ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» (м. Дніпро);

Козлов Ярослав Миколайович – к.т.н., доцент кафедри енергетики, представник приймальної комісії ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» (м. Дніпро);

Дерімова Альона Вадимівна – асистент кафедри технології неорганічних речовин та екології, відповідальна за профорієнтацію ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» (м. Дніпро);

Чернецька Наталія Володимирівна – магістр зі спеціальності «Інтелектуальна власність», інженер відділу інтелектуальної власності ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» (м. Дніпро);

Мандрика Тетяна Петрівна – викладач вищої категорії, ПЦК програмної інженерії, завідуюча підготовчим відділенням Коледжу ракетно-космічного машинобудування ДНУ імені Олеся Гончара (м. Дніпро);

Самородченко Ганна Вікторівна – к.е.н, доцент кафедри менеджменту і адміністрування, завідувач кафедри менеджменту і адміністрування, заступник директора з перспектив та розвитку Приватного вищого навчального закладу «Інститут ділового адміністрування» (м. Кривий Ріг);

Луценко Катерина Олександрівна – к.пед.н, доцент кафедри суспільно-гуманітарних наук, завідувач кафедри суспільно-гуманітарних наук Приватного вищого навчального закладу «Інститут ділового адміністрування» (м. Кривий Ріг);

Шепелюк Віра Анатоліївна – к.е.н., доцент кафедри обліку, фінансів та оподаткування, в.о. завідувач кафедри обліку, фінансів та оподаткування Приватного вищого навчального закладу «Інститут ділового адміністрування» (м. Кривий Ріг);

Мірошніченко Ніна В’ячеславівна – викладач коксохiмiчних дисциплiн Придніпровського державного металургійного коледжу (м. Кам’янське);

 

Необхідні документи для публікації:

Для публікації у збірнику необхідно за допомогою сервісу «Організатор конференцій» http://orgconf.com/ додати до 15 травня 2018 року:

– відомості про авторів (заповнюються у режимі он-лайн);

– статтю, оформлену згідно з вимогами (зразок додається у кінці цього документа!!!);

– квитанцію про оплату (реквізити додаються).

Електронні матеріали будуть розіслані на вказані у заявці електронні пошти 30 травня 2018 року. У разі не отримання поштою матеріалів (не активна пошта, заборона поштового сервісу в Україні, не вірно вказана адреса, спам тощо) їх можна завантажити на сайті www.globalnauka.com у розділі «Конференції». Друковані матеріали будуть розіслані до 30 червня 2018 року.

Якщо відправлення матеріалів виконано вірно, то стаття відразу з’явиться у списку «Подані матеріали» з поміткою «Обробляється». Якщо стаття не з’явилась – спробуйте повторити свої дії або зв’яжіться з оргкомітетом (контакти додаються). Не надсилайте статтю декілька разів, уважно перевірте її перед відправленням.

 

Вимоги до оформлення статей

(приклад додається у кінці цього документа!!!):

1. Обсяг статті може складати: 3–5 сторінок; 6–10 сторінок; 11–20 сторінок.

2. Оформлення тексту: Всі поля – 2 см. Шрифт – Times New Roman, розмір – 14; міжрядковий інтервал – 1; вирівнювання по ширині; абзацний відступ –1 см; орієнтація аркуша – книжкова.

3. Списки нумеруються вручну (без допомоги автоматичного нумерування – це важливо!!!). Не використовувати для формування списку зірочок, квадратиків, кружечків, галочок та ін. Лише цифри, букви або знак «–».

4. Рисунки: по тексту без обтікань (це важливо!!!) та обов’язково з назвами і посиланням у тексті.

5. У тексті не використовувати виділень жирним шрифтом або з підкресленням, допускається лише курсив.

6. Стаття закінчується списком літератури, саме словами «Список літератури», а не як інакше.

7. У статті НЕ можуть бути розміщені додатки. Всі таблиці та рисунки подаються у тексті.

8. Зразок оформлення надано у кінці цього документа!!!.

9. Файлу зі статтею необхідно присвоїти назву – «Стаття–Прізвище першого автора».

Статті, що оформлені з порушенням правил, будуть відправлені на доопрацювання. Збірник є науковим виданням з єдиним діловим оформленням, робити свою статтю якомога гарнішою на вигляд не доцільно! Статті авторів, які ігнорують лист про доопрацювання статті – будуть відредаговані оргкомітетом, що може включати видалення невірно наданих елементів статті (видалення рисунків зроблених з обтіканням, літературних джерел, що перевищує дозволену кількість, додатки тощо).

 

Розгляд і терміни публікації матеріалів

Термін приймання заявок, текстів статей і квитанцій – до 15 травня 2018 року включно. Про отримання матеріалів і виконання вимог щодо їх оформлення редакція повідомляє автора (авторів) протягом 3 робочих днів після отримання заявки і роботи. Викладення одержаних матеріалів на сайті конференції відбудеться 30 травня 2018 року. Розсилання електронних збірників конференції та сертифікатів відбудеться 30 травня 2018 року. Відправлення друкованих збірників та сертифікатів – до 30 червня 2018 р.

 

Оплата

Разом з матеріалами для публікації надішліть скановану (зфотографовану) копію квитанції з назвою – «Квитанція–Прізвище першого автора».

Оплата здійснюється на картковий рахунок ПриватБанку у касі, терміналі або через систему Приват24: 5168 7551 0323 0260 Василенко Інна Анатоліївна (з вказівкою: «Оргвнесок конференція 2018»). Для компенсації витрат на проведення конференції, необхідно сплатити організаційний внесок:

Електронні збірники і сертифікати конференції для кожного співавтора (отримують всі учасники конференції у форматі .pdf, що можна роздрукувати самостійно)

50 грн / за 1 статтю об’ємом 3–5 стор.

70 грн / за 1 статтю об’ємом 6–10 стор.

100 грн / за 1 статтю об’ємом 11–20стор.

(обов’язкова сплата, не залежить від кількості авторів статті)

Додатково за бажанням:

Друкований збірник конференції

100 грн/ за 1 збірник (кількість збірників не обмежена)

Друкований сертифікат учасника конференції

25 грн/ за 1 сертифікат (видаються окремо для кожного автора статті)

ПІБ учасника конференції буде вписане повністю у сертифікат лише за наявності такої інформації. Тому не ігноруйте заповнення заявки учасника конференції для всіх авторів статті.

Друковані матеріали відправляються Новою Поштою або Ін-Таймом (за вибором автора) для уникнення проблем зі своєчасною доставкою або втратою посилки. Для зменшення витрат на послуги пошти бажано замовляти друковані матеріали на відповідальну особу з навчального закладу (тобто оплата буде за 1 посилку розділена на всіх колег, розмір оплати посилки встановлюють працівники пошти).

 

Контактна інформація

Тел.: +380667751286 – голова оргкомітету Василенко Інна Анатоліївна

E-mail: editorial@globalnauka.com

 

 

 

Зразок оформлення статті

 

УДК 378 (присвоїти значення згідно свого напряму роботи, для цього використати ресурс http://teacode.com/online/udc/)

Неткал Н.В.

інженер відділу інтелектуальної власності

Василенко І.А.

к.т.н., доц. кафедри технології неорганічних речовин та екології

ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет»

м. Дніпропетровськ

editorial@globalnauka.com

ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА ДЛЯ МАГІСТРІВ.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ВЛАСНІСТЬ.

Дистанційне навчання є способом освіти для студентів, які фізично не можуть бути присутні на території навчального закладу. Дослідження у цьому напрямі показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні аудиторні програми, а іноді навіть більш ефективними.

Дистанційне навчання являє собою спосіб навчання, який призначений для надання структурованої освіти для студентів, які не мають можливості особисто відвідувати заняття. Дистанційне навчання полегшує доступ до освітніх програм, надає гнучкий графік розкладу занять, що у свою чергу дозволяє більшій кількості студентів здобувати освіту. Навчаючись за програмами магістратури дистанційно, студенти мають можливість отримувати високоякісну освіту в престижних академічних освітніх центрах по всьому світу з мінімальними фінансовими витратами при великому виборі спеціальностей, оскільки більшість ВНЗ Європи та США ввели таку зручну для студентів форму освіти набагато раніше, ніж Україна [1].

Освітні рівні співвіднесені із ступенем складності відповідних програм підготовки фахівців за різними термінами навчання наведені у табл. 1.

Таблиця 1 – Освітні та освітньо-кваліфікаційні рівні вищої освіти в Україні

Освітній рівень вищої освіти

Необхідна базова освіта

Освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти

Термін навчання

Неповна вища

Повна загальна середня (12 років)

Молодший спеціаліст

2-3 роки

Базова вища

Повна загальна середня (12 років) або неповна вища

Бакалавр

4 роки (на базі неповної вищої освіти 2-3 роки)

Повна вища

Базова вища

Спеціаліст

1-1,5 року

Базова вища або рівня спеціаліста

Магістр

1-2 роки
1-1,5 року

Схема перетворення інноваційного продукту в інноваційну продукцію представлена на рис. 1 [5].

Рисунок 1 – Схема перетворення інноваційного продукту в інноваційну продукцію

Здобуття освіти у сфері інтелектуальної власності передбачає написання магістерської роботи, її представлення та захист. Такий вид підготовки передбачає обрання студентами того напряму дослідження, який лежить у сфері їх практичного чи наукового інтересу, його всебічний розгляд, вивчення відповідної практики. Це, в свою чергу, створює передумови для проведення подальших наукових досліджень, виведення їх на новий науковий рівень.

Список літератури: (не більше 10 джерел)

1. Дистанційна освіта [Електронний ресурс] / Освітній портал. –  Режим доступу: http://www.osvita.org.ua.

2. Мікульонок І.О. Основи інтелектуальної власності [Текст] : навч. посіб. / І.О. Мікульонок. – К.: Політехніка, 2005. – 232 с.